Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

laptop z znakiem play na ekranie

Kursy Online dla HR

Rozwijaj swoje HRowe kompetencje i wyróżnij się na rynku pracy!

logo MH

Poznaj nasze kursy online dla HR

Zdobądź HRowe kompetencje przyszłości, które wyróżnią Cię na rynku pracy. Rozwijaj się w zakresie analityki HR, wskaźników HR oraz automatyzacji procesów w obszarze personalnym. Wybierz kurs dostosowany do Twoich potrzeb:

laptop z nazwą kursu i portretem Karola Wolskiego na ekranie

Techniki analizy danych

Naucz się analizować dane HR i wyciągać z nich trafne wnioski, które przełożą się na wyniki Twojej organizacji.

Dowiedz się więcej
laptop z nazwą kursu i portretem Karola Wolskiego na ekranie

Kluczowe wskaźniki HR – KPI w HR

Wdróż kluczowe wskaźniki HR i zyskaj kontrolę nad efektywności HRu w swojej organizacji.

Dowiedz się więcej
laptop z nazwą kursu i portretem Karola Wolskiego na ekranie

Automatyzacja HR z MS Office 365 w praktyce

Usprawnij samodzielnie procesy HR bez konieczności programowania i dodatkowych kosztów.

Dowiedz się więcej

Każdy nasz HRowy kurs online to wiedza gotowa do wdrożenia.

lupa

Praktyczne Case studies bazujące na realiach polskich firm

ikona dokumenty

Dodatkowe pliki i formatki do pobrania ułatwiające przełożenie wiedzy na praktykę

checklista

Gotowe instrukcje które poprowadzą Cię krok po kroku do rezultatów

Gwarancja Twojej satysfakcji

Jeżeli w ciągu 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty, bez zbędnych pytań i opóźnień.

Co otrzymasz w ramach
naszych kursów?

ikona filmu

Wiedza podzielona na przystępne pigułki wideo

kciuk do góry

Intuicyjna w obsłudze platforma – wszystkie materiały w jednym miejscu

zegar

Dostęp do materiałów 24h – ucz się kiedy chcesz

dłoń i tablet

Wersja mobilna – ucz się gdzie chcesz

certyfikat

Imienny certyfikat

Po ukończeniu każdego szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe kompetencje. Podziel się nim na LinkedIn i buduj swoją markę osobistą.

Dołącz do grona mocnych w HR!

W naszych kursach online i szkoleniach brali udział pracownicy m.in. takich firm jak:

KGHM Polska Miedź
Inpost
Allegro
Maspex
mBank
McDonald's
Grupa Żabka
Kasy Stefczyka
Vanking
Gfkm
Merixstudio
Jungheinrich
VirtusLab
Wyższa Szkoła Biznesu
Inelo
Grupa Lotos
Grupa WP
Heinz-Glas
Altkom Akademia
XPO
Onet
FIEGE Logistik
LeroyMerlin
Grupa Topex
Magam
Ministerstwo Funduszy i  Polityki Regionalnej
Fresenius-Kabi
Grupa Azoty
Atlas
CFE Polska
Sourceful
Rtb House
Canon
HCM Deck
Tchibo
Pivotal Polska
PGS Software
Samsung
Speednet
Ryvu Therapeutics
Cubegroup
NGK Ceramix
Tauron
Semantive
Polski Fundusz Rozwoju
HTD Health
Inea
Britenet
Interia
EFL
Xperi
Polenergia
Exide Group
Lufthansa Systems
SAS
WWF
Pepco
Postclick
Gdańskie Centrum Usług Wspólnych
Eurovia
Vorwerk
Assa Abloy
Azimo
Pern
AXA
Strix
Techland
Vantage Development
Baltic Workforce
Excellent
Bunge
PKO BP
Lhasa Limited
Cybercom
Willers
T4D
Eobuwie
BSH
KNF
Aplitt
Europejskie Centrum  Solidarności
X-Kom
Agata Meble
Neuca
Tylko
Wunderman Thompson
Lajkonik
Transition Technologies-Software
Enprom
Scanfil
Prevac
Voestalpine
Bauer
Stalgast
Kopalnia Soli Wieliczka
Clickmeeting
Infermedica
Ultimo
NKT A/S
Apptension
Capgemini
Arvato
Getresponse
Ferax
PGE Polska Grupa  Energetyczna
Compensa Życie
Symfonia
Arrow
Nitroerg
Ten Square Games
TVN
Nagel Group
PKF Polska
Saint-Gobain
O2
Polpharma
Moneygram
Comtegra
Brainly
Mondi
Carlsberg
Asgard
EQ System
H+H International
Flexlink
Wawel
Workservice
Roedl
Hilton Food Group
Can Pack
Softnet
Berner
PZU
Asseco
Schibsted
Future Processing

Dla kogo są nasze kursy?

Dla menedżerów i dyrektorów HR, którym zależy na podnoszeniu efektywności swoje działu HR i wywieraniu realnego wpływu na wyniki firmy.

Dla specjalistów HR i HR Business Partnerów, którzy chcą w swojej pracy z biznesem bazować nadanych i zdobyć praktyczne umiejętności z zakres data-driven HR.

Dla konsultantów, trenerów oraz niezależnych ekspertów HR, którzy chcą wspierać swoich klientów w efektywnym zarządzaniu procesami personalnymi w oparciu o dane i analizy HR.  

Kursy uwzględniają kluczowe trendy z zakresu nowoczesnego HRu, dzięki czemu uczestnicy poznają najlepsze praktyki, strategie i narzędzia, które pomagają im w osiągnięciu sukcesów w swojej pracy. Każdy kurs skupia się na praktycznych umiejętnościach, takich jak analiza danych HR, wdrożenie wskaźników HR, efektywne zarządzanie, wizualizacja i prezentacja danych czy optymalizacja procesów HR oraz na wielu innych obszarach kluczowych dla współczesnych działów HR.

Poznaj opinie naszych klientów

Uczestniczyłam w kursie Automatyzacja HR z MS Office 365 w praktyce i serdecznie polecam go wszystkim pracownikom HR, którzy cenią czas i chcą profesjonalizować swoje procesy i działania. Dzięki zdobytej wiedzy i przykładom bez problemu usprawniliśmy wiele procesów wykorzystując do tego narzędzia i programy, których używamy w firmie codziennie (m.in. teams, excel, forms). Materiał kursu jest opracowany w przystępny sposób i daje możliwość wdrożenia prezentowanych rozwiązań nawet, jeśli Wass HR składa się z typowych humanistów 😊.
Ariadna Leśniewska
Dyrektor HR
,
Vanking Celkar Group P.S.A.
Znacie takie uczucie, gdy dowiadujecie się o czymś i nagle uruchamia się fala pomysłów jak to można wykorzystać, jak można dzięki temu ułatwić sobie i innym komfort pracy? Dzięki kursowi Automatyzacja z Office 365 nie mogłem się powstrzymać by zarazić takimi pomysłami innych członków zespołu HR. Ten kurs jest idealnym wstępem do świata automatyzacji z Power Automate. Podczas kursu przytaczane jest wiele praktycznych przykładów, dzięki którym łatwo zrozumieć mechanikę działania Power Automate, a inspiracje pojawiają się znikąd.
Jacek Hańderek
HR Data Analyst
,
NGK Ceramics
Pracując w obszarze hr codziennie spotykamy procesy, które zajmują nam dużo czasu i wymagają korzystania z wielu zasobów. Dzięki szkoleniom zautomatyzowanie zadań staje się proste i skuteczne. Szkolenia na platformie są prowadzone w sposób czytelny i jasny, pozwalają na naukę w dowolnej chwili i powrót do przerobionego materiału. Polecam skorzystać ze szkoleń HRM Academy wszystkim, którzy chcą uporządkować i zautomatyzować zadania w swoich działach.
Diana Wojciechowska
Specjalista ds. kadr
,
InPost
Które zadania i projekty są najważniejsze w Twojej pracy? A na co poświęcasz najwięcej czasu? Gdyby tak uwolnić się w końcu od powtarzalnych, prostych, ale czasochłonnych czynności… To dlatego zachwycił mnie Power Automate. Ma niski próg wejścia, ułatwia życie, zyskuje czas na najważniejsze tematy. Polecam szkolenie od Karol Wolski – unikatowe Hrowe case study ułatwiają szybkie wdrożenie narzędzia.
Agnieszka Sawko
Payroll Administrator
,
TMF Group
Polecam kursy Karola. Są napisane w sposób bardzo przystępny. Dużo praktyki i minimum teorii. Przez wiele lat pracowałem z różnymi wskaźnikami, które były podstawą do podejmowano decyzji ale pomimo tego w jego materiałach znalazłem sporo użytecznej wiedzy. Naprawdę warto💪
Mariusz Czarnota
International Human Resources Executive Consultant
,
Lidl International
Zakupiłam i z całą pewnością mogę polecić😊
Eliza Rasińska-Buczkowska
Trener Biznesu/Coach ACC IC
,
BERNDSON
Szkolenie automatyzacja z MS Office było dla mnie odkryciem, gdyż dowiedziałem się jak można znacząco zredukować ilość pracy administracyjnej w wielu procesach HR (od rekrutacji, przez szkolenia po kadry i płace). Karol pokazuje krok po kroku, jak te procesy zautomatyzować, sprawnie łącząc wiedzę techniczną ze swoją pasją do HRu 😊. Gorąco polecam 😊
Mateusz Romiszewski
L&D Manager
,
InPost
Współpracę z partnerem rozwojowym jakim jest HRM Academy cenię sobie szczególnie z dwóch powodów. Po pierwsze trener, Karol Wolski, potrafi przekazać wiedzę w sposób jasny i zrozumiały co sprawia, że nawet taki humanistyczny typ jak ja, może zagłębić się w tajniki analizy danych. Drugim powodem jest zawartość merytoryczna warsztatów. Szkolenia w HRM Academy są konkretne i praktyczne, co pozwala od razu zastosować zdobyte na szkoleniu umiejętności w praktyce. Dzięki udziałowi w warsztacie z automatyzacji procesów HR z MS Office wraz z zespołem w krótkim czasie wypracowaliśmy szereg rozwiązań, które następnie wdrożyliśmy w organizacji - nie tylko ułatwiło nam to pracę, ale także zostało bardzo dobrze przyjęte przez Biznes.
Kamila Rogowska
Head of People
,
Digital New Agency
W związku z chęcią dalszego rozwoju w kierunku People Analytics już wcześniej korzystałam z wielu bardzo ciekawych materiałów video oraz artykułów publikowanych przez autora. Zastanawiałam się, czy taka jak osoba bez dużego doświadczenia w statystyce czy programowaniu będzie w stanie zrozumieć i wykorzystać informacje tam podane. I co? I nie zawiodłam się!!! Kurs modułowy zasadniczo bazuje na podaniu w pigułce niezbędnej wiedzy teoretycznej, co uważam za świetny pomysł, bo w trakcie kursu nie muszę obkładać się toną literatury fachowej, a najważniejsze teoretyczne pojęcia mam wyjaśnione od razu i to w bardzo przystępny sposób. A z drugiej strony, pomiędzy teorią, w formie filmu zwizualizowane jest krok po kroku, jak wykorzystywać poszczególne metody i narzędzia w praktyce. Dzięki temu kursowi już po 2 miesiącach widzę u siebie wymierne efekty w postaci gruntownej wiedzy oraz narzędzi, które mogę od razu użyć w swojej codziennej pracy. Kursy Pana Karola Wolskiego są naprawdę bardzo wartościowe merytorycznie, profesjonalnie przygotowane i warte polecenia każdemu zainteresowanemu tym tematem.
Hanna Kobiela
Senior Regional Learning and Talent Manager, HSBC
,
„Analiza danych w HR” zdecydowanie plasuje się w pierwszej trójce najlepszych szkoleń na jakich byłem. Karol udowadnia, iż o statystyce i analizie danych można mówić nie tylko w sposób zrozumiały, ale również ciekawy. Na to szczególne miejsce ma wpływ, nie tylko mnogość przykładów, przez które uczestnik przejdzie krok po kroku, ale również wyznawane przez prowadzącego podejście evidence-based, które subtelnie przebija się przez całą treść szkolenia, dając uczestnikowi pewność, iż otrzymana wiedza jest przede wszystkim rzetelna. To szkolenie przyda się nie tylko działom HR, ale również każdemu studentowi nauk społecznych, który pragnie zrozumieć analizę danych czy też odświeżyć swoją wiedzę w tym zakresie.
Dominik Kantorowicz
Psycholog, trener umiejętności poznawczych, popularyzator nauki w podejściu evidence-based
,
Kurs online przygotowany przez Pana Karola Wolskiego, powinien zostać przewodnikiem dla każdego HRowca, który uświadomił sobie rolę danych i ich analizy w organizacji. Materiały znajdujące się w programie kursu, są przygotowane zarówno dla osób, które rozpoczęły pierwsze działania w zakresie kolekcjonowania i analizy danych w organizacji, jak i również dla osób, które nie miały wcześniej styczności ze statystyką w ujęciu analitycznym i planują rozwój w tym kierunku. Treść kursu pozwala na lepsze rozumienie praktycznego przedstawiania i analizowania danych, które tak często, bywają bardzo skutecznym argumentem w rozmowach z zarządem, inwestorami czy we współpracy z innymi działami. W materiałach możemy znaleźć część teoretyczną, pozwalającą na lepsze rozumienie statystyki w tym ujęciu, jak i szereg praktycznych przykładów, które są wyjaśnione w bardzo przystępny sposób i opatrzone wnikliwymi spostrzeżeniami. Z przyjemnością polecam kurs, z którego wiedzę będzie można przełożyć na badanie zjawisk w organizacjach
Monika Bydełek
People Leader w Netguru
,
Bardzo, bardzo praktyczne szkolenie. Przedstawione kluczowe informacje o procesie tworzenie wskaźników HR. Jak rozpocząć proces. Co jest ważna na co uważać. Duży pakiet wskaźników.
Marcin Potoczny
,
BSH Group
Dla mnie jako początkującego HR managera szukającego inspiracji było to bardzo wartościowe szkolenie. Dużo wiedzy praktycznej – co i jak mierzyć w HR z punktu widzenia celowości i wartości dla biznesu. Forma szkolenia online i tu pozytywne zaskoczenie – duża interakcja pomiędzy uczestnikami i prowadzącym połączona z wymianą doświadczeń. Jestem bardzo zadowolona, na pewno będę śledzić kolejne tematy w HRM Academy, zwłaszcza te prowadzone przez pana Karola, który inspiruje swoją pasją i podejściem do tematu.
Magdalena Królak
HR Manager
,
Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Karola Wolskiego. Dla mnie, jako uczestnika, ważne było przekazanie w sposób uporządkowany wiedzy nt wskaźników jakimi możemy się w HR posługiwać. Dużo dała mi refleksja nad tym jaką korzyść może przynieść wdrożenie konkretnego wskaźnika ale jednocześnie jakiego nakładu pracy to wymaga. Zestawienie tych dwóch zmiennych pozwala na optymalizację i wybór działania, które przekłada się na realne potrzeby HR i biznesu.
Dyrektor HR
,
Firma szkoleniowo-doradcza
Jeśli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawiło się pytanie dlaczego zarząd nie podchodzi do HR poważnie to, to szkolenie zapewni Ci odpowiedź jak i rozwiązanie problemu. Szkolenia Pana Karola Wolskiego to rzadkie w czasach lansu na LinkedIn połączenie rzetelnej naukowej wiedzy z praktyką. I nie chodzi wcale o poznanie magicznego KPI, którego dodanie do raportu rozwiąże wszelkie problemy, choć wskaźników poznasz sporo. Chodzi o podejście, pozwalające dostarczać biznesowi wartości, których potrzebuje, wtedy kiedy ich potrzebuje.
Eryk Kurkowski
Learning & Development Manager
,
NESC

Więcej osób?
Zapytaj o naszą ofertę grupową

kontakt@mocniwhr.pl
+48 512 096 203
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kluczowe pytania
odpowiedzi.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?
W przypadku płatności kartą, dostęp do kursu przyznawany jest automatycznie w momencie pozytywnego zakończenia transakcji. W przypadku płatności przez firmę na podstawie FV, dostęp przyznawany jest wciągu 24-48h od momentu przesłania zgłoszenia na stronie internetowej.
Co jeśli w trakcie kursu będę mieć pytania? Czy istnieje możliwość kontaktu z prowadzącym?
Oczywiście, w ramach naszej platformy istnieje możliwość kontaktu z prowadzącym poprzez zadawanie pytań. Dodatkowo w ramach pakietu premium możliwe jest spotkanie konsultacyjne jeden na jeden z naszym ekspertem.
Czy istnieje możliwość opłacenia kursu przez mojego pracodawcy na podstawie proformy?
Tak, wystarczy zaznaczyć to przy wysyłaniu zgłoszenia na kurs.
Kupuję kurs ze środków publicznych. Czy mogę otrzymać fakturę z oznaczeniem VAT zw.?
Oczywiście istnieje taka możliwość. Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie, aby doprecyzować szczegóły zapisów na fakturze.

Przeczytaj nasze artykuły z praktyczną wiedzą HR.

Analityka HR
5 min read

Jak HR wpływa na biznes? - Rozmowa z cyklu HR 3.0.

Jak pokazać wpływ HRu na biznes? Jak może pomóc w tym analityka HR?
Analityka HR
5 min read

Jak zmienić dane HR w wartościowe informacje dla zarządu?

Zbieranie danych i monitorowanie wskaźników to pierwszy etap budowania data-driven HR w organizacji. Sam pomiar i zbieranie danych to jednak za mało. Prawdziwa wartość tkwi w umiejętności ich interpretacji i wyciągania wniosków, które mają realny wpływ na biznes.
Wskaźniki i dashboard HR
5 min read

Headcount i FTE – czyli jak monitorować strukturę zatrudnienia w naszej firmie?

Czym jest Headcount, a czym FTE? Kiedy stosować oba wskaźniki?